Zadzwoń i umów się na wizytę

+48618125221 +48618662011

Pediatra Suchy Las

Nasza przychodnia, to także profesjonalna opieka pediatryczna. Opiekujemy się pacjentami od najmłodszych lat, także w wieku nastoletnim, aż do osiągnięcia przez nich pełnoletności. Nasz lekarz rodzinny w Suchym Lesie przede wszystkim dokładnie bada i ocenia stopień rozwoju psychometrycznego dziecka, czy rozpoznaje zaburzenia rozwojowe. Następnie może zlecić wykonanie profilaktycznych, pediatrycznych badań. W przypadku stwierdzenia choroby pediatra nie tylko przeprowadza wszelkie, niezbędne, dodatkowe badania, ale i ustala dokładny przebieg leczenia. W szczególnych sytuacjach może przekierować na konsultacje do innego specjalisty.

Pediatra w Suchym Lesie jest niezbędny od pierwszych chwil życia, na każdym jego etapie. Do jego kompetencji należy między innymi zlecanie szczepień przeciwko określonym chorobom zakaźnym. W szczególności w okresach epidemiologicznych, gdzie zagrożenie zarażenia chorobami przenoszonymi drogą kropelkową znacznie wzrasta oferujemy fachową opiekę medyczną.

Lekarze rodzinni z naszej przychodni posiadają przede wszystkim szeroką wiedze z każdej dziedziny medycyny, w tym chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych, dermatologii, alergologii, kardiologii, neurologii, czy psychologii. Jego początkowe, dobre rozpoznanie problemu i jej przyczyny pozwala na precyzyjne włączenie odpowiednich metod leczenia. Zanim jednak to nastąpi zazwyczaj kieruje do odpowiednich specjalistów.

Kolejna ważna kwestia, to dobór odpowiedniego leczenia, które szczególnie w przypadku dzieci bywa dość skomplikowane. Naszym zadaniem jest więc trafne określenie odpowiednich metod leczenia.

Młodzież w okresie dojrzewania charakteryzuje się przede wszystkim ciągłymi zmianami fizjologicznymi, dlatego profesjonalna opieka medyczna jest w tym wieku niezwykle ważna. Zwłaszcza, iż wiele dolegliwości nastoletnich pacjentów może mieć wpływ na czynniki psychologiczne.

Z naszej strony zapewniamy fachową opiekę pediatryczną w Suchym Lesie.  Gwarantujemy dobre podejście do najmłodszych pacjentów.

Naszym pediatrą jest dr Lilia Król-Wójtowicz- godziny przyjęć.

CENNIK- LEKARZ RODZINNY

Wizyty realizujemy również w ramach współpracy z:
TU ZDROWIE

Comments are closed.