Zadzwoń i umów się na wizytę

+48618125221 +48618662011

Internista Suchy Las

Nasz internista w Suchym Lesie służy pacjentom w każdym wieku. Szeroki zakres chorób wewnętrznych zmusza nas, aby posiadać przekrojową wiedzę z pogranicza wielu działów medycyny u lekarzy specjalizujących się właśnie w tej dziedzinie.

Przede wszystkim internista zajmuje się wszelkimi dolegliwościami związanymi z chorobami dróg oddechowych. W ten dział wchodzą wszelkie choroby serca takie jak: niedokrwienność, niewydolność, zaburzenia rytmu, czy miażdżycy. Internista w Suchym Lesie służy także pomocą w kwestii różnego typu wad wrodzonych,  czy nabytych. Szybka i skuteczna interwencja internistyczna pozwala zapobiegać zawałom serca.

Nasz internista zajmuje się również wszelkimi chorobami naczyń krwionośnych, na przykład zapaleniem żył.

Co ważne zarówno wszelkie choroby związane z sercem, jak i układem krążenia mogą mieć związek z nadciśnieniem, lub niedociśnieniem tętniczym. Dlatego też badanie tych jednostek jest niezwykle ważne. Zajmuje się również chorobami związanymi z układem oddechowym w tym: astmy, czy gruźlicy. Pomagamy w leczeniu zaburzeń oddychania i wymiany gazowej, a także w przypadkach nowotworów płuc.

Nasza diagnostyka obejmuje również leczenie nadczynności i niedoczynności tarczycy.

Pomagamy także w dolegliwościach związanych z układem pokarmowym, w tym między innymi: refluksie żołądka, wrzodów żołądka, czy zapalenie trzustki. Posiadamy również wiedzę z zakresu takich chorób jak: rak żołądka, rak jelita grubego, rak trzustki, rak pęcherzyka żółciowego, czy marskość wątroby, także w wyniku przedawkowania alkoholu.

Działamy również w zakresie chorób nerek, oraz dolegliwości związanych z narządami układu moczowego.

Pomagamy w dolegliwościach związanych z układem kostnym w tym w osteoporozie, czy reumatyzmie, czy twardzinie układowej. Diagnozujemy również choroby związane ze schorzeniami kręgosłupa.

Odpowiednia diagnostyka, nawet tak szeroka pozwala na szybkie, a co najważniejsze – skuteczne metody leczenia.

Naszymi internistami są:
dr hab. n. med. Marzena Dworacka- godziny przyjęć
dr Lilia Król-Wójtowicz- godziny przyjęć
dr Małgorzata Sieradzan- godziny przyjęć
dr n. med. Alicja Komorowska- godziny przyjęć

CENNIK- LEKARZ RODZINNY

Wizyty realizujemy również w ramach współpracy z:
TU ZDROWIE

Comments are closed.