Zadzwoń i umów się na wizytę

+48618125221 +48618662011

Gastroenterolog Suchy Las

Nasz układ pokarmowy, to nie tylko ośrodek, który transportuje spożywany przez nas pokarm. Narządy układu pokarmowego mają ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. W związku z tym przewlekłe choroby takich narządów jak wątroba, czy trzustka nie tylko zagrażają zdrowiu pacjenta, ale także ich życiu.

Jednak nasz układ pokarmowy, to nie tylko wątroba i trzustka, ale i jelita, żołądek, przełyk, czy drogi żółciowe.

Same zaburzenia układu pokarmowego często zabierają nam zwyczajnie komfort codziennego życia. Biegunki, zaparcia, czy nudności, to objawy, które sprawiają, że codzienne funkcjonowanie staje się ogromnym problemem.

Jeśli chodzi o choroby związane z układem pokarmowym, to często mało szkodliwe dolegliwości mogą dawać nieprzyjemne objawy i na odwrót. Tu mamy więc kolejny dowód na to jak ważna jest diagnostyka.

Często jest również tak, że w przypadku dolegliwości związanych z układem pokarmowym jesteśmy źle diagnozowani. W związku z tym należy wykonać odpowiednie badania, które pozwolą zacząć pacjentowi prawidłowe leczenie.

Do jednego z takich badań z pewnością można zaliczyć gastroskopie, dzięki której uzyskuje się szczegółowe informacje na temat szczegółowego, faktycznego stanu układu pokarmowego pacjenta.

Nasza przychodnia pomoże Państwu przywrócić prawidłową pracę układu pokarmowego.

Przede wszystkim Gastrolog w Suchym Lesie najpierw dokładnie rozpoznaje przyczynę tylko po to, aby dobrać odpowiednie metody leczenia. Samo leczenie narządów układu trawiennego bywa długotrwałe, dlatego tak ważne jest jak najszybsze rozpoznanie problemu.

Przychodnia wykorzystuje metody niechirurgiczne z wykorzystaniem różnych czynników obrazowania narządów jamy brzusznej – w tym wchodzą metody endoskopowe, czy biopsja.

Gastrolodzy tej przychodni oprócz leczenia konkretnych pacjentów chętnie wspierają wszelkie formy działania na rzecz promocji zdrowia i zapobiegania chorobom układu pokarmowego.

Nasi gastroenterolodzy:
prof. nadzwyczajny dr hab. med. Iwona Ignyś

dr Piotr Ziembicki

Cennik gastroenterolog

Przygotowanie do kolonoskopii

Przygotowanie do gastroskopii

Wizyty realizujemy również w ramach współpracy z:
Medicover

TU ZDROWIE

Comments are closed.