Zadzwoń i umów się na wizytę

+48618125221 +48618662011

Dietetyk Suchy Las

Prawidłowe odżywianie, to zawsze był jeden z podstawowych elementów naszego życia. Dziś, w dobie nieregularnego życia, ciągłego stresu i zmęczenia co druga osoba boryka się nie tylko z problemami niestrawności, ale i nadwagą, czy otyłością. W takiej sytuacji niezbędny okazuje się dobry dietetyk, który zarówno zajmie się badaniem produktów żywnościowych, jak i oceną ich jakości.

Nasza przychodnia, to miejsce, gdzie przychodnia idealnie zadba o Państwa dietę. Specjaliści tej przychodni przede wszystkim dostosują odpowiedni jadłospis stosowny do wieku, czy ewentualnych schorzeń, czy chorób przewlekłych. Wiemy, że dobry dietetyk potrzebny jest także osobom uprawiającym sport.

Dietetycy (inaczej specjaliści do spraw żywienia jednostkowego, jak i również zbiorowego) udzielają porad nie tylko w kwestii samego doboru posiłków, ale i ich odpowiedniego przygotowania, a także godzin ich spożywania. W wielu przypadkach służy także radą w kwestii ewentualnej aktywności fizycznej, która często jest doskonałym uzupełnieniem każdej diety.

By zadbać o naszą sylwetkę często wystarczy jeśli pozbędziemy się kilku nawyków żywieniowych takich jak, nieregularne posiłki, jedzenie w pośpiechu, siedzący tryb życia, czy nadmiar spożywania słodko – słonych przekąsek.

Zła dieta często ma wpływ nie tylko na nadwagę, ale i niedowagę, gdzie tu również jest potrzebna pomoc.

Nasz dietetyk w Suchym Lesie doradzi również, czy konieczna jest tak zwana farmakoterapia.

W wyniku nieodpowiedniego żywienia powstaje wiele chorób, które pomagamy skutecznie eliminować. Jeśli pacjent cierpi na różnego rodzaju choroby przewlekłe (na przykład cukrzyce), to odpowiednia dieta w takich przypadkach jest niezwykle ważna.

Dobra dieta, to ta, która w żadnym stopniu nie wiąże się z tak zwanym ,,głodzeniem się”, zatem dostosowana jest tak, aby jadłospis był nie tylko korzystny dla zdrowia pacjenta ale i była zgodna z jego oczekiwaniami. Dietetyk w Suchym Lesie, dołoży wszelkich starań, by Państwa dieta była zróżnicowana i kolorowa.

Naszym dietetykiem jest mgr Hanna Francuz- godziny przyjęć.

CENNIK DIETETYK

Comments are closed.