Zadzwoń i umów się na wizytę

+48618125221 +48618662011

Dzień darmowych konsultacji- DRZWI OTWARTE PRZYCHODNI SUCHOLESKIEJ 1.10.2016

Mamy zaszczyt zaprosić Was na cykl Dni Otwartych!
Jest to jedna z gałęzi naszego programu autorskiego skierowanego dla potrzeb Pacjenta, mającego na celu m.in. edukacje poruszania się w środowisku medycznym!

Podczas pierwszych Dni Otwartych 1.10.16r. (SOBOTA) będziecie mogli skorzystać z darmowych konsultacji gastroenterologa, dietetyka, kardiologa, który bezpłatnie będzie wykonywał również echo serca i ekg! Oprócz tego będzie można spróbować pysznego, zdrowego cateringu dietetycznego, przygotowanego przez Diety nie na żarty, skorzystać z porad dotyczących doboru sprzętu medycznego od MedPoint Sklep Medyczny w Murowanej Goślinie, zarejestrować się do bazy potencjalnych dawców szpiku Fundacja DKMS i zaszczepić dzieci urodzone w latach 2008-2014, posiadających meldunek na terenie gminy Suchy Las przeciwko pneumokokom!
Przygotowaliśmy też mnóstwo atrakcji dla naszych najmłodszych Pacjentów! Będą mogli oni m.in. pograć w gry na specjalnym multimedialnym stole TABLO, udostępnionym specjalnie na tą okazję przez GG Raster!
W tym dniu będzie też czynny punkt pobrań laboratoryjnych, w którym będzie można w bardzo atrakcyjnej cenie wykonać badania pod kątem hormonów tarczycy (TSH+FT3+FT4) za 36 zł oraz antygenu PSA za 20 zł. Wszystko to dzięki DIAGNOSTYKA laboratoria medyczne!

Wszystkich serdecznie zapraszamy!
plakat_a1_06

Comments are closed.